Bábika Paul pije ciká a kúpe sa Mon Grand Poupon Corolle 36 cm s hnedými klipkajúcimi očami a 3 doplnky od 24 mes

Popis produktu

Výnimočná bábika z dielne francúzskej značky Corolle Paul Mon Grand Poupon je pripravená posadiť sa na nočník! Ako jediný eshop na trhu vaše deti potešíme krásnou bábikou s neuveriteľne prepracovanými detailmi, charakteristickou vanilkovou vôňou a množstvom doplnkov. Bábika Paul v očarujúcom modrom oblečení s hnedými očkami pre deti od 2 rokov sa vďaka starostlivosti vášho dieťatka naučí piť z fľaše a cikať do nočníka. Každá hra s bábikou sa začína kŕmením z fľaše a pokračuje tým, že dieťatko posadí bábiku Paula na nočník a stlačí jej bruško. Bábika sa vyciká do modrého nočníka a je pripravená na voňavý kúpeľ. Veselá hnedooká bábika Corolle s 3 doplnkami - nočníkom, fľašou a cumlíkom navyše zatvára očká, keď leží na chrbte, vďaka čomu ešte viac pripomína starostlivosť o skutočné bábätko.

Prekrásna bábika Paul Mon Grand Poupon s hnedými očami má veľkosť 36 cm a do náruče vášho dieťatka padne ako uliata. Hra s bábikou bude nezabudnuteľná nielen vďaka dokonalej veľkosti bábiky, ale aj vďaka neuveriteľne prepracovaným detailom, jemnej vanilkovej vôni a množstvu doplnkov, ktoré vám značka Corolle prináša. Vaše deti sa môžu spolu s originálnou bábikou Paulom trénovať v chodení na nočník, vďaka čomu sa rýchlo zbavia plienok a zároveň sa skvele zahrajú. Prostredníctvom hry s bábikou Corolle sa deti približujú svetu dospelých a spoznávajú svoje vlastné emócie, vďaka jedinečnému dizajnu oblečenia si zase rozvíjajú fantáziu. Prvotriedne materiály príjemné na dotyk i pohladenie prinesú deťom ničím nerušenú hru, počas ktorej si deti precvičujú jemnú motoriku, ale i komunikačné schopnosti. Bábiku Corolle umývajte ručne s použitím jemného tekutého mydla a handričky a oblečenie perte ručne pri maximálne 40°C.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Každá bábika Corolle je jedinečná, presne tak, ako vaše dieťatko. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • s nočníkom, fľašou a cumlíkom
  • jemná vanilková vôňa
  • pre deti od 24 mesiacov
  • hnedé očká a modré doplnky
  • veľkosť 36 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • ručné pranie pri maximálne 40°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.