Bábika Lily Rose My Dancer Jolijou 36 cm v ružových šatách v darčekovom balení s ozdobnými kamienkami od 4 rokov

Popis produktu

Každá bábika Jolijou je hrdinka, presne ako jej hrdá malá majiteľka. Textilná bábika Lily Rose My Dancer pochádzajúca z francúzskej rodiny bábik Jolijou už na prvý pohľad očarí každé dieťa. Štýlová bábika Lily Rose je tanečníčka, o čom svedčí aj jej oblečenie a výzor. Ružovovlasá bábika Lily Rose má oblečené rozkošné ružové šaty s tutu sukničkou a na nohách má ružové baletné topánočky. Bábika Lily Rose My Dancer je vysoká 36 cm a je vyrobená z jemného textilu, ktorý je hebký k citlivej detskej pokožke.

Okúzľujúca bábika Lily Rose My Dancer od Jolijou je vhodná pre deti od 4 do 8 rokov a už od prvého momentu sa stane najlepšou priateľkou každého dieťatka. K textilnej bábike Jolijou sa môžu deti kedykoľvek pritúliť a budú s ňou prežívať nádherné zážitky počas celého detstva. Textilná bábika je uložená v krásnom darčekovom boxe, čo z nej robí dokonalý narodeninový darček. Štýlová bábika Lily Rose Jolijou vnesie do života vášho dieťatka radosť, lásku, ale aj tanec a hudbu. Každá bábika Jolijou totiž žije vo svojej vlastnej bublinke naplnenej fantáziou, kam vtiahne aj vaše deti.

Nová francúzska značka Jolijou prináša na trh roztomilé a štýlové bábiky, vďaka ktorým si vaše deti budú užívať každú sekundu detstva naozaj naplno. Poslaním značky Jolijou je vytvoriť, uchovať a ochrániť krehkú bublinu zvanú detstvo, ktorá dievčatá aj chlapcov udrží ďaleko od zhonu a stresu každodenného života dospelých. Každá bábika Jolijou vnesie do života dieťatka radosť, bezstarostnosť a naplnenie. Vďaka hračkám francúzskej značky Jolijou bude život vašich detí sladký, hravý a plný fantázie.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery36 cm
Celková výška36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.