Bábika handrová Mia Rag Doll ThreadBear 35 cm z jemnej mäkkej bavlny s tmavými vláskami

Popis produktu

Handrová bábika Mia Rag Doll prekvapí a poteší všetky deti a najmä dievčatká už od 3 rokov. Nadčasová bábika je vyrobená z jemnej a mäkučkej bavlny a za jej dizajnom stoja špičkoví odborníci značky ThreadBear design. Stane sa nerozlučnou kamarátkou vášho dieťaťa, ktoré s ňou bude rýchlejšie zaspávať a kedykoľvek sa s ňou zahrá. Exotická bábika v ružových šatočkách so vzorom bielych kvetiniek rozveselí vaše dieťa a vytvorí pri hre útulnú atmosféru. Bábika má výšku až 35 cm, stane sa ozdobou každej detskej izbičky vďaka nezameniteľnému britskému vzhľadu.

Čokoládová bábika Mia má nádherné tmavé vlásky rozdelené do copčekov s ružovými stužkami. Prvotriedne vyšívané veselé očká, noštek a pery zapôsobia na každé dieťa pozitívnym a príjemným dojmom. Bábika Mia má veľmi veselú povahu, rada poskakuje, stará sa o kvietky v záhrade a najradšej pečie sladké koláčiky. Pri výrobe bola použitá ručne vyberaná bavlna najvyššej kvality. 

Tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku. Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. S bábikou Miou zažije dieťa veľa radostných chvíľ, rozvíja si fantáziu a predstavivosť, stará sa o ňu a cíti sa s ňou bezpečne, môže si ju kedykoľvek pritúliť a objímať.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské bábiky, zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály, použité pri výrobe, sú maximálne bezpečné, šetria životné prostredie a spĺňajú prísne kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery35*13*11 cm
Celková výška35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,14 kg
NoteMaterial: 100% cotton
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.