Bábika Babipouce Starlit Night Corolle Mon Doudou s modrými očami a špúliace ústočká 28 cm od 0 mes

Popis produktu

Jedinečná bábika Babipouce Starlit Night Mon Doudou z dielne francúzskej značky Corolle je tou prvou hračkou, s ktorou by sa malo vaše dieťatko zoznámiť. Ako jediný eshop na trhu do náruče vášho bábätka vložíme mäkučkú bábiku s dôkladne prepracovanými detailmi, s ktorou si okamžite vytvoria puto na celý život. Bábika Babipouce Starlit Night oblečená v modrom pyžamku so vzorom nočnej oblohy sa k vášmu dieťatku pritúli a upokojí ho vďaka vanilkovej vôni, ale aj tým najjemnejším materiálom. Najúžasnejším detailom tejto bábiky sú špúliace ústočká, do ktorých si bábika vkladá prštek a cmúľa ho ako skutočné bábätko. Nádherná kombinácia pastelových farieb, veselé modré očká, realisticky pôsobiaca tvárička a ideálna veľkosť 28 cm z bábiky Babipouce Starlit Night vytvoria najlepšiu priateľku vášho bábätka už od narodenia.

Táto výnimočná bábika Babipouce Starlit Night má asymetrickú tváričku s modrými očkami, ktorá pôsobí ľudsky a od prvej chvíle si získa srdce vášho bábätka. Nevtieravá vanilková vôňa a mäkké, ľahké telíčko sa zase postarajú o sladký, ničím nerušený spánok. Jemné pršteky detí už pri prvom dotyku objavia materiály príjemné na pohladenie i pritúlenie a vďaka dlhej čiapke, ručičkám a nožičkám si deti už od útleho veku precvičujú správny úchop a spoznávajú rôzne povrchy. Bezpečnosť je v Corolle na prvom mieste, takže bábika je dokonale prispôsobená veku dieťatka. Modré očká bábiky Mon Doudou, ktoré sú stále žiarivé a veselé, sú namaľované trvácnou farbou. Nehrozí tak, že ich deti svojimi skúmajúcimi prštekmi vylúpnu a ublížia si. Materiál, z ktorého je bábika vyrobená, je veľmi príjemný na dotyk a pôsobí prirodzene, takmer ako pokožka. Bábiku Babipouce Mon Doudou môžete prať v práčke na jemnom cykle pri 30°C.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • mäkká a ľahká bábika
  • jemná vanilková vôňa
  • vhodná už od narodenia
  • modré očká a našpúlené pery
  • veľkosť 28 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • pranie na jemnom cykle pri 30°C
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška28 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.