Autíčko prepravné MAERSK Transport Vehicles Majorette kovové 17 cm dĺžka 3 druhy

Popis produktu

Autíčko prepravné MAERSK Transport Vehicles od francúzskej značky Majorette predstavuje výborný darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré rady zbierajú modely autíčok a hrajú sa s nimi. Licencované modely značky MAERSK sú vybavené kvalitnou kovovou karosériou. Na výber máte z 3 modelov vozidiel: kamión Volvo Transporter, kamión MAN TGX alebo modrú dodávku Volkswagen Crafter spolu s lietadlom. Uvedená cena platí za 1 model, pri objednávke uveďte do poznámky, o aký model máte záujem.

S nadčasovými autíčkami Majorette sa chlapci aj dievčatá zahrajú na profesionálnych šoférov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam a dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú výbornú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok o prepravné automobily. Pri hre s autíčkami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a žiarivé farby nadchnú každé dieťa. Dĺžka kamióna je 17 cm, dĺžka dodávky 7,5 cm a dĺžka lietadla 11 cm.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Celková dĺžka20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.