Autíčko Monster Rockerz Majorette kovové s odpružením a gumenými kolieskami 7,5 cm dĺžka 6 rôznych druhov

Popis produktu

Autíčko Monster Rockerz od francúzskej značky Majorette poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorí majú radi modely Monster autíčok. Licencované modely značiek Ford, Toyota, Volkswagen a Jeep majú kovové karosérie a gumené kolieska s odpružením, ktoré sa dokážu otáčať do strán. Na výber máte zo 6 modelov autíčok: modrý Ford F-150 Raptor, červeno-čierny policajný Ford F-150 Raptor, zelený Jeep Wrangler, Toyota FJ Cruiser, oranžový Volkswagen Beetle a žltý Volkswagen T1. Uvedená cena platí za 1 model autíčka, pri objednávke uveďte do poznámky, o aký model máte záujem.

S nadčasovými autíčkami Majorette sa chlapci aj dievčatá zahrajú na pretekárov a šoférov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam a dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú výbornú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok o svetovo známe terénne autíčka Monster Rockerz. Pri hre s autíčkami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a žiarivé farby nadchnú každé dieťa. Dĺžka každého modelu je 7,5 cm.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka7,5 cm
Kolesárubber
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.