Autíčko Formula E Deluxe Gen 2 Cars Majorette kovové s gumenými kolieskami a zberateľskou krabičkou 7,5 cm dĺžka 4 rôzne druhy

Popis produktu

Autíčko Formula E Deluxe Gen 2 Cars od francúzskej značky Majorette poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorí majú radi formule. Licencované modely autíčiek Formula majú kovovú karosériu a gumené kolieska s odpružením, vďaka čomu prinesú deťom realistický zážitok pri závodoch. Na výber máte zo 4 modelov autíčok: Formula E Gen 2 Car, Formula E Geox Dragon, Formula E Mahindra Racing a Formula E Rokit Venturi Racing. Uvedená cena platí za 1 model autíčka so zberateľskou krabičkou, pri objednávke uveďte do poznámky, o aký model máte záujem.

S nadčasovými autíčkami Majorette sa chlapci zahrajú na pretekárov a šoférov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam a dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú skvelú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok o nádherné športové autíčka. Pri hre s autíčkami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a žiarivé farby nadchnú každé dieťa. Dĺžka každého modelu je 7,5 cm.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka7,5 cm
Kolesárubber
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.