Drevené autíčko s plyšovými uškami Baby Pure Push Vehicle Eichhorn so zvukom od 12 mes

Popis produktu

Drevené autíčko pre najmenších Baby Pure Push Vehicle od nemeckej značky Eichhorn predstavuje vynikajúcu hračku pre každé dieťa už od 12 mesiacov. Chlapci a dievčatá sa môžu tešiť na autíčko z prvotriedneho bukového dreva s jemným povrchom. Autíčko prekvapí deti zvukovou funkciou a jemnými plyšovými uškami, vďaka ktorým si rozvíjajú hmatovú a sluchovú citlivosť. Autíčko spĺňa najvyššie štandardy kvality, klasický prírodný materiál ponúkne deťom pri hre neopakovateľný zážitok a spojenie s prírodou.

Drevené autíčko pomáha deťom spoznávať okolité prostredie, objavujú nové farby, tvary, trénujú si jemnú motoriku. Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. S autíčkom Eichhorn si dieťa rozvíja aj logické myslenie, prebúdza sa v ňom kreativita a fantázia. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery9 cm
Celková výška9 cm
ZvukovéÁno
Hmotnosť50 g
Kolesá4
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.