Srnček na maznanie Animal Doll MiniKiss Smoby 20 cm z jemného mäkkého textilu od 0 mes

Popis produktu

Srnček na maznanie z edície Animal Doll MiniKiss je vynikajúca hračka, vhodná pre všetky bábätká od 0 mesiacov. Francúzski dizajnéri Smoby prinášajú najmenším chlapčekom a dievčatkám nadčasové zvieratko z jemného a mäkkého textilu, ktoré sa stane ich nerozlučným spoločníkom. Srnček má veľkosť 20 cm, jeho telíčko je z hebkého textilu a hlavička s krásnymi bielymi bodkami na tvári je vyrobená z mäkčeného plastu, ktorý je zdravotne nezávadný. Srnček pre najmenších sa dá ľahko rozprestrieť, nožičky aj ručičky majú na konci uzlíky pre jednoduchší úchop. Realistický vzhľad ihneď upúta pozornosť dieťaťa a úsmev v kombinácii s veľkými veselými očkami si obľúbi na prvý pohľad. Rodičia môžu pri uspávaní bábätka rozprávať veselé príhody zo života zvieratiek, zatiaľ čo dieťa počúva so srnčekom v náručí.

Detský srnček obsahuje klip, na ktorý sa dá pripevniť detský cumlík vrecúško, do ktorého sa dá schovať, keď dieťa zaspinká. Cumlík nie je súčasťou balenia. Toto krásne zvieratko si deti môžu k sebe privinúťmaznať sa s ním, jeho povrch je mäkučký k detskej pokožke. Hneď po pôrode dieťa intenzívne vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú. V prvých týždňoch po narodení je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Srnček pre najmenších zachytáva jedinečnú vôňu dieťatka, takže tým, že má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne, je to pre neho niečo známe v novom cudzom svete.

Hra s textilnými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj textilný srnček od Smoby. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Hračky Smoby sú testované, spĺňajú aj tie najvyššie štandardy. Táto textilná hračka pre najmenších sa môže vďaka originálnemu francúzskemu dizajnu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom každého najmenšieho dieťatka. Edícia Animal Doll ponúka deťom aj ďalších maznáčikov, s ktorými môžete potešiť bábätká a rozšíriť ich zbierku - zajačika a líšku.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška20 cm
Rozmery balenia10*7*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,15 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.