Drevené zvieratko na ťahanie Push along Animal Eichhorn so zvončekmi panda opička od 12 mes

Popis produktu

Drevené zvieratko na ťahanie Push along Animal od nemeckej značky Eichhorn predstavuje vynikajúci darček pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Drevené zvieratko na ťahanie so šnúrkou je vyrobené z kvalitného a odolného dreva s jemným povrchom a krásnych farbách. Zvieratko je vybavené aj zvončekmi, vďaka čomu sa budú vaše deti pri hre ešte lepšie zabávať. Vďaka 4 kvalitným kolieskam si deti môžu ťahať zvieratko kamkoľvek za sebou. Pri hre sa učia rozoznávať jednotlivé farby a tvary, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Uvedená cena platí za 1 kus, pri objednávke uveďte, o aké zvieratko máte záujem: panda alebo opička.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Originálne zvieratko v sýtych farbách pomôže deťom s rozlišovaním farieb, zlepšujú si jemnú motoriku. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevené zvieratko na ťahanie so zvončekmi
  • 2 varianty: opička alebo panda
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery15 cm
Celková dĺžka15 cm
ZvukovéÁno
Hmotnosť256 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.