Drevené zvieratko na kolieskach Push along Animals Eichhorn prasiatko ovečka koník výška 10 cm od 12 mes

Popis produktu

Drevené zvieratko na kolieskach Push along Animals od nemeckej značky Eichhorn je skvelá hračka pre všetky deti už od 1 roka. Farebné zvieratká sú vyrobené z prvotriedneho brezového dreva a vďaka 4 kolieskam s nimi dokáže dieťa jednoducho manipulovať, ich povrch je jemný na dotyk. Pri hre si deti zlepšujú jemnú motoriku, spoznávajú svoje obľúbené zvieratká, objavujú nové tvary a farby. Uvedená cena platí za 1 kus, pri objednávke uveďte do poznámky, o ktoré zvieratko máte záujem: koník, prasiatko alebo ovečka. Výška zvieratka je 10 cm.

Drevené hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Krásne zvieratká v sýtych farbách pomôžu deťom s rozlišovaním farieb, zlepšujú si jemnú motoriku, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevené autíčko v tvare zvieratka
  • prasiatko, ovečka, koník
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodné od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery6*14,3*14,5 cm
Hmotnosť146 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.