Sada 3 zvieratiek na maznanie Animal Doll MiniKiss Smoby 20 cm z jemného mäkkého textilu od 0 mes

Popis produktu

Sada zvieratiek na maznanie z edície MiniKiss v sebe skrýva originálne a nadčasové zvieratká - líškuzajačika srnčeka, ktoré sú vhodné pre všetky bábätká už od 0 mesiacov. Francúzski dizajnéri Smoby prinášajú vašim najmenším akciovú sadu zvieratiek z jemného a mäkkého textilu, ktoré sa stanú ich nerozlučnými spoločníkmi. Majú veľkosť 20 cm, ich telíčka sú z hebkého textilu a hlavičky s makeupom zvieratiek na tváričke sú vyrobené z mäkčeného plastu, ktorý je zdravotne nezávadný. Zvieratká pre najmenších sa dajú ľahko rozprestrieť, nožičky aj ručičky majú na konci uzlíky pre jednoduchší úchop. Krásne farby a veselý úsmev v kombinácii s veselými očkami si získajú deti na prvý pohľad. Rodičia môžu pri uspávaní bábätka rozprávať príhody zo života zvieratiek, zatiaľ čo dieťa počúva so zvieratkom v náručí.

Každé textilné zvieratko obsahuje klip, na ktorý sa dá pripnúť detský cumlík vrecúško, do ktorého sa dá schovať, keď dieťa zaspinká. Cumlík nie je súčasťou balenia. Zvieratká si deti môžu k sebe privinúťmaznať sa s nimi, ich povrch je mäkučký k detskej pokožke. Hneď po pôrode dieťa intenzívne vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú. V prvých týždňoch po narodení je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Zvieratko pre najmenších zachytáva jedinečnú vôňu dieťatka, takže tým, že má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne, je to pre neho niečo známe v novom cudzom svete.

Hra s textilnými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj textilné zvieratko od Smoby. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Hračky Smoby sú testované, spĺňajú aj tie najvyššie štandardy. Sada textilných hračiek pre najmenších sa môže vďaka nadčasovému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom každého dieťatka. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška20 cm
Rozmery balenia10*7*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,15 kg
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné