Súprava 8 zvieratiek Eden Planet Smoby na kolieskach + 1 zadarmo 7 cm od 12 mes

Popis produktu

Smoby zvieratká Eden Planet sú veselé zvieratká z džungle a farmy na kolieskach, ktoré sú vhodné od 12 mesiacov. V balení nájdete spolu 9 usmievavých zvieratiek za cenu 8, z ktorých je každé niečím jedinečné a zaujímavé. Patrí k nim opička, zebra, hroch, lev, panter, kravička, sliepočka, ovečka a psík. Hračky skvelým spôsobom podnecujú a rozvíjajú detskú fantáziu a kreativitu, pretože najmenšie deti si môžu vymýšľať vlastné dobrodružné príbehy pre svoje obľúbené zvieratká na kolieskach. Súprava detských hračiek prichádza v praktickej darčekovej krabičke, ktorou môžete obdarovať svojich najdrahších.

Zvieratká na kolieskach majú rady všetky najmenšie detičky, ktoré rady pozorujú, ako hračka reaguje na ich dotyk. Orientujú sa tak na vonkajší svet, rozvíja sa logické a priestorové myslenie. Plastové detské hračky tiež prispievajú k rozvoju jemnej motoriky a pohybových zručností. Objavujú a spoznávajú farby a tvary, rozvíja sa hmatová citlivosť najmenších detí. Zvieratká sú ľahučké a hebké na dotyk, ľahko sa s nimi manipuluje. Súprava 9 veselých zvieratiek s výškou 7 cm je ideálny darček aj pre vaše dieťatko, ak chcete, aby sa rozvíjala jeho inteligencia a vzdelávalo sa hravým spôsobom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca úžasných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smobyje zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery7*5,5*5,5 cm
Rozmery balenia29*8*26 cm
Hmotnosť0,67 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné