Zverolekársky vozík s kufríkom Veterinary Trolley Smoby pre plyšové mačiatko s 8 lekárskymi doplnkami

Popis produktu

Zverolekársky vozík Veterinary Trolley od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje nádherný darček pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady starajú o zvieratká. Nádherný vozík v tyrkysovom vyhotovení je vybavený kufríkom, v ktorom sa nachádza sada 8 doplnkov - stetoskop, injekcia, nožničky, teplomer, náramok, fľaštičky a miska na kŕmenie. Súčasťou vozíka je aj plyšová mačička, ktorú si deti môžu prenášať v kufríku - dá sa jednoducho premeniť na prenosný box s praktickými otvormi, cez ktoré sa mačička bude pozerať von.

Plyšové zvieratko sa do boxu dostane cez dvierka, v ktorých je dizajnový otvor v tvare mačičky. Veľké držadlo vo vrchnej časti vozíka je prispôsobené pre malé detské rúčky, umožňuje jednoduchú manipuláciu. Deti poteší na vozíku aj praktická odkladacia plocha, ktorá im poskytne dostatok úložného priestoru na doplnky, takže ich budú mať hneď poruke. Pri hre si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť, jemnú motoriku, napodobňujú dospelých a učia sa, ako sa používajú rôzne zverolekárske pomôcky. Získajú nového plyšového kamaráta, o ktorého sa budú starať a ktorý s nimi vydrží dlhé roky. Vozík sa dá ľahko presúvať vďaka 2 veľkým kolieskam a nízkej váhe iba 1,63 kg.

Smoby je popredný výrobca kvalitných hračiek s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery31*33*56 cm
Celková výška56 cm
Rozmery balenia39*20*60 cm
Celková dĺžka31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,63 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.