Zverolekársky vozík so psíkom Medical Écoiffier s infúziou a 15 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Zverolekársky vozík so psíkom Medical je najnovšia hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady starajú o zvieratká a chceli by si vyskúšať prácu zverolekára. Plne vybavený veterinársky stolík obsahuje sadu 15 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza infúziainjekčná striekačkateplomersadra na labkuochranný golierröntgenreflexné kladivkostetoskopotoskop a ďalšie doplnky, ktoré sú nevyhnutné pri ošetrovaní domácich miláčikov. Realistická veterinárna stanica obsahuje aj prepravný box spolu s krásnym hnedým plyšovým psíkom, ktorého si deti zamilujú na prvý pohľad a na ktorom si vyskúšajú svoje ošetrovateľské schopnosti. Vyšetria psíka, pričom majú k dispozícii monitor s obrázkom zdravotných komplikácií, ktoré odhalí práve röntgen. Vozík má v spodnej časti praktický úložný priestor, do ktorého sa dá uložiť prepravný box.

Vďaka nízkej váhe iba 1,82 kg sa dá detská zverolekárska stanica ľahko prenášať a umiestniť tam, kde je najviac potrebná. Detský vozík pre malých veterinárov je vyrobený z kvalitného plastu. Všetky hrany tejto u detí obľúbenej hračky sú zaoblené, a preto je pre hru detí maximálne bezpečný. Deti sa zahrajú hry na profesiu zverolekárov, pričom sa približujú svetu dospelých, učia sa zodpovednosti, rozvíjajú si svoju kreativitu a fantáziu. Naučia sa pomáhať zvieratkám, zaujímať sa o svoje okolie. Zlepšujú si jemnú motoriku, logické myslenie a naučia sa rýchlejšie rozhodovať v dôležitých situáciach. 

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*28*61 cm
Celková výška61 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,82 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.