Zubná pasta s kefkou Clean Teeth Ma Corolle pre 36 cm bábiku od 4 rokov

Popis produktu

Jedinečná zubná pasta s kefkou Clean Teeth pre bábiku Ma Corolle sa postará o žiarivý úsmev a zdravé zúbky bábiky! Ako jediný eshop na trhu dotiahneme hru s bábikou do dokonalosti vďaka tomuto skvelému doplnku z dielne značky Corolle. Táto úžasná súprava pozostávajúca z modrej zubnej kefky, ružového pohára na vodu a zubnej pasty premení hru s bábikou na prekrásny zážitok. Vďaka zubnej kefke s ergonomickou rúčkou a paste si deti môžu umývať zuby spolu s bábikou, takže si rýchlo a hravo osvoja základné hygienické návyky. Dokonale prepracovaná zubná kefka s doplnkami vyzerá ako skutočná a je ako stvorená pre bábiku Ma Corolle s veľkosťou 36 cm a do rúk vašich detí padne ako uliata.

Realisticky pôsobiaca zubná pasta s kefkou a pohárom pre bábiku Ma Corolle prinesie deťom množstvo nových podnetov. S ružovo-modrou súpravou na umývanie zubov sa deti postarajú o zúbky bábiky vždy a všade. Dokonale prepracované detaily tohto doplnku pre bábiku a prvotriedne materiály spestria každú hru s bábikou. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • zubná kefka s pastou a pohárom
  • pre bábiku s veľkosťou 36 cm
  • od 4 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Vhodné pre bábiku36 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.