Thomas and Friends

Vedro set Lokomotíva Thomas s krhličkouod 18 mes

Vedro set Lokomotíva Thomas s krhličkou od 18 mes
VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
5,99 €

Vedro set do piesku s krhlou Lokomotíva Thomas Mondo7 dielov (výška 14 cm) od 18 mes

Vedro set do piesku s krhlou Lokomotíva Thomas Mondo 7 dielov (výška 14 cm) od 18 mes
VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
5,59 €
-30 %
7,99 €

Plážový tenis set Lokomotíva Thomas Mondos 2 raketami a loptičkou

VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
3,99 €
-47 %
7,59 €

Vedro set Lokomotíva Thomas Mondo6 dielov (výška 17 cm) od 18 mes

VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
3,99 €
-33 %
5,99 €

Rozprávková lopta Vláčik Thomas Mondo23 cm

Rozprávková lopta Vláčik Thomas Mondo 23 cm
VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
2,99 €
-50 %
5,99 €

Vedierko Lokomotíva Thomas Mondostredná veľkosť (výška 17 cm) od 18 mes

Vedierko Lokomotíva Thomas Mondo stredná veľkosť (výška 17 cm) od 18 mes
VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
1,99 €
-50 %
3,99 €

Načítavam odporúčané kategórie

Detský úsmev je pre nás tým najdôležitejším. Preto sme v roku 2012 začali predávať hračky. Za posledných 5 rokov sme vďaka nim potešili tisícky detí na Slovensku aj v zahraničí.

Krátko po otvorení nášho internetového obchodu sa k nám pridali aj traja Mackovia. Súrodenci Oli, Bruno a Mila vyskúšali snáď každú jednu hračku, ktorú u nás predávame. Vôbec ich nešetrili. Oli je malý dobrodruh a miluje hračky na kolieskach. Jeho doménou sú trojkolky, kolobežky, odrážadlá aj korčule.

Brunko sa rád šmýka a rád trávi čas na svojom domácom ihrisku. Je hlavným testovačom pre šmykľavky, detské domčeky, hojdačky a pieskoviská. Miluje varenie a svojich súrodencov vždy prekvapí maškrtou, ktorú ukuchtí. Nie je preto divu, že otestoval všetky naše detské kuchynky. No a napokon je tu Mila, naša „šikulka“. Len pri hre sa naučila plynule po anglicky a už teraz cvičí francúzštinu. Mila má najradšej didaktické hračky, puzzle, detské stavebnice a bilingválne hračky.

Všetci naši Mackovia milujú rozprávky! Máša a medveď je stálica, pri ktorej sedia všetci traja s kakavkom v jednej ruke a vianočkou s medíkom v druhej. Princezné z rozprávky Frozen, Ľadové kráľovstvo milujú všetky zvieratká v lese. Ešte šťastie, že máme aj hračky s rozprávkovými motívmi pre chlapcov aj pre dievčatá.

U nás nájdete len hračky od prémiových značiek prevažne z krajín Európskej únie. Vaše dieťa očaria drevené hračky Janod s francúzskym dizajnom aj kvalitné hračky od špičkových výrobcov, ako Smoby, ktorého sme zároveň oficiálnym partnerom, BIG či Educa. Najmenšie bábätká si zas zamilujú mäkučké hračky od Kaloo. Mila, Brunko aj Oli odporúčajú!

Kvôli vášmu pohodliu sme zjednodušili proces objednávky a platby. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu objednávku!