Teletubbies

Puzzle pre najmenších Učíme sa farby a tvary Teletubbies Baby Color Form 3D Educaod 24 mes

VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
23,99 €
-28 %
33,49 €

Puzzle Teletubbies Educa2x 20 dielov

Puzzle Teletubbies Educa 2x 20 dielov
VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
5,99 €
-40 %
9,99 €

Puzzle Teletubbies 4 Educa16-12-9-6 dielov, progresívne od 24 mes

Puzzle Teletubbies 4 Educa 16-12-9-6 dielov, progresívne od 24 mes
VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
5,99 €
-40 %
9,99 €

Puzzle Učíme sa tvary Teletubbies Baby Form Educaod 24 mes

Puzzle Učíme sa tvary Teletubbies Baby Form Educa od 24 mes
VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
4,99 €
-66 %
14,99 €

Načítavam odporúčané kategórie

Detský úsmev je pre nás tým najdôležitejším. Preto sme v roku 2012 začali predávať hračky. Za posledných 5 rokov sme vďaka nim potešili tisícky detí na Slovensku aj v zahraničí.

Krátko po otvorení nášho internetového obchodu sa k nám pridali aj traja Mackovia. Súrodenci Oli, Bruno a Mila vyskúšali snáď každú jednu hračku, ktorú u nás predávame. Vôbec ich nešetrili. Oli je malý dobrodruh a miluje hračky na kolieskach. Jeho doménou sú trojkolky, kolobežky, odrážadlá aj korčule.

Brunko sa rád šmýka a rád trávi čas na svojom domácom ihrisku. Je hlavným testovačom pre šmykľavky, detské domčeky, hojdačky a pieskoviská. Miluje varenie a svojich súrodencov vždy prekvapí maškrtou, ktorú ukuchtí. Nie je preto divu, že otestoval všetky naše detské kuchynky. No a napokon je tu Mila, naša „šikulka“. Len pri hre sa naučila plynule po anglicky a už teraz cvičí francúzštinu. Mila má najradšej didaktické hračky, puzzle, detské stavebnice a bilingválne hračky.

Všetci naši Mackovia milujú rozprávky! Máša a medveď je stálica, pri ktorej sedia všetci traja s kakavkom v jednej ruke a vianočkou s medíkom v druhej. Princezné z rozprávky Frozen, Ľadové kráľovstvo milujú všetky zvieratká v lese. Ešte šťastie, že máme aj hračky s rozprávkovými motívmi pre chlapcov aj pre dievčatá.

U nás nájdete len hračky od prémiových značiek prevažne z krajín Európskej únie. Vaše dieťa očaria drevené hračky Janod s francúzskym dizajnom aj kvalitné hračky od špičkových výrobcov, ako Smoby, ktorého sme zároveň oficiálnym partnerom, BIG či Educa. Najmenšie bábätká si zas zamilujú mäkučké hračky od Kaloo. Mila, Brunko aj Oli odporúčajú!

Kvôli vášmu pohodliu sme zjednodušili proces objednávky a platby. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu objednávku!