Požiarnik Sam

VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
47,99 €
-31 %
69,99 €

Balančné odrážadlo Learning Bike Požiarnik Sam Smoby s nastaviteľnou výškou sedadla od 24 mes
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
44,49 €
-33 %
66,59 €

Trojkolka Požiarnik Sam Be Move Smoby s vodiacou tyčou od 15 mes
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
33,49 €
-44 %
59,99 €

Trojkolesová kolobežka Fireman Sam Smoby s výškovo nastaviteľnou rúčkou protišmyková
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
27,99 €
-30 %
39,99 €

Odrážadlo a chodítko Požiarnik Sam Smoby Auto 2v1 s opierkou od 10 mes
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
26,99 €
-32 %
39,99 €

Školská tabuľa na hranie Požiarnik Sam Smoby magnetická, obojstranná na zavesenie s perom a 25 doplnkami
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
17,99 €
-39 %
29,59 €

VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
15,99 €
-33 %
23,99 €

Načítavam odporúčané kategórie

Detský úsmev je pre nás tým najdôležitejším. Preto sme v roku 2012 začali predávať hračky. Za posledných 7 rokov sme vďaka nim potešili tisícky detí na Slovensku aj v zahraničí.

Krátko po otvorení nášho internetového obchodu sa k nám pridali aj traja Mackovia. Súrodenci Oli, Bruno a Mila vyskúšali snáď každú jednu hračku, ktorú u nás predávame. Vôbec ich nešetrili. Oli je malý dobrodruh a miluje hračky na kolieskach. Jeho doménou sú trojkolky, kolobežky, odrážadlá aj korčule.

Brunko sa rád šmýka a rád trávi čas na svojom domácom ihrisku. Je hlavným testovačom pre šmykľavky, detské domčeky, hojdačky a pieskoviská. Miluje varenie a svojich súrodencov vždy prekvapí maškrtou, ktorú ukuchtí. Nie je preto divu, že otestoval všetky naše detské kuchynky. No a napokon je tu Mila, naša „šikulka“. Len pri hre sa naučila plynule po anglicky a už teraz cvičí francúzštinu. Mila má najradšej didaktické hračky, puzzle, detské stavebnice a bilingválne hračky.

Všetci naši Mackovia milujú rozprávky! Máša a medveď je stálica, pri ktorej sedia všetci traja s kakavkom v jednej ruke a vianočkou s medíkom v druhej. Princezné z rozprávky Frozen, Ľadové kráľovstvo milujú všetky zvieratká v lese. Ešte šťastie, že máme aj hračky s rozprávkovými motívmi pre chlapcov aj pre dievčatá.

U nás nájdete len hračky od prémiových značiek prevažne z krajín Európskej únie. Vaše dieťa očaria drevené hračky Janod s francúzskym dizajnom aj kvalitné hračky od špičkových výrobcov, ako Smoby, ktorého sme zároveň oficiálnym partnerom, BIG či Educa. Najmenšie bábätká si zas zamilujú mäkučké hračky od Kaloo. Mila, Brunko aj Oli odporúčajú!

Kvôli vášmu pohodliu sme zjednodušili proces objednávky a platby. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu objednávku!