Ninja korytnačky

Nafukovací bazén Teenage Mutant Ninja Korytnačky Mondotrojkomorový 100 cm od 3 rokov

Nafukovací bazén Teenage Mutant Ninja Korytnačky Mondo trojkomorový 100 cm od 3 rokov
VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
14,99 €
-25 %
19,99 €

Nafukovacie koleso na plávanie Teenage Mutant Ninja Korytnačky Mondo50 cm od 10 mes

Nafukovacie koleso na plávanie Teenage Mutant Ninja Korytnačky Mondo 50 cm od 10 mes
VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
2,99 €
-50 %
5,99 €

Nafukovacie rukávniky Teenage Mutant Ninja Korytnačky Mondood 3 rokov

VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
2,99 €
-40 %
4,99 €

Nafukovacia lopta Teenage Mutant Ninja Korytnačky Mondo50 cm

VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
2,99 €
-40 %
4,99 €

Načítavam odporúčané kategórie

Detský úsmev je pre nás tým najdôležitejším. Preto sme v roku 2012 začali predávať hračky. Za posledných 5 rokov sme vďaka nim potešili tisícky detí na Slovensku aj v zahraničí.

Krátko po otvorení nášho internetového obchodu sa k nám pridali aj traja Mackovia. Súrodenci Oli, Bruno a Mila vyskúšali snáď každú jednu hračku, ktorú u nás predávame. Vôbec ich nešetrili. Oli je malý dobrodruh a miluje hračky na kolieskach. Jeho doménou sú trojkolky, kolobežky, odrážadlá aj korčule.

Brunko sa rád šmýka a rád trávi čas na svojom domácom ihrisku. Je hlavným testovačom pre šmykľavky, detské domčeky, hojdačky a pieskoviská. Miluje varenie a svojich súrodencov vždy prekvapí maškrtou, ktorú ukuchtí. Nie je preto divu, že otestoval všetky naše detské kuchynky. No a napokon je tu Mila, naša „šikulka“. Len pri hre sa naučila plynule po anglicky a už teraz cvičí francúzštinu. Mila má najradšej didaktické hračky, puzzle, detské stavebnice a bilingválne hračky.

Všetci naši Mackovia milujú rozprávky! Máša a medveď je stálica, pri ktorej sedia všetci traja s kakavkom v jednej ruke a vianočkou s medíkom v druhej. Princezné z rozprávky Frozen, Ľadové kráľovstvo milujú všetky zvieratká v lese. Ešte šťastie, že máme aj hračky s rozprávkovými motívmi pre chlapcov aj pre dievčatá.

U nás nájdete len hračky od prémiových značiek prevažne z krajín Európskej únie. Vaše dieťa očaria drevené hračky Janod s francúzskym dizajnom aj kvalitné hračky od špičkových výrobcov, ako Smoby, ktorého sme zároveň oficiálnym partnerom, BIG či Educa. Najmenšie bábätká si zas zamilujú mäkučké hračky od Kaloo. Mila, Brunko aj Oli odporúčajú!

Kvôli vášmu pohodliu sme zjednodušili proces objednávky a platby. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu objednávku!