Marvel

Puzzle Captain America: Občianska vojna Educa2x 500 dielov od 11 rokov

Puzzle Captain America: Občianska vojna Educa 2x 500 dielov od 11 rokov
VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
10,99 €
-40 %
18,59 €

Puzzle Marvel Heroes Educa500 dielov od 11 rokov

VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
7,59 €
-30 %
10,99 €

Puzzle Avengers Educa2x 48 dielov

Puzzle Avengers Educa 2x 48 dielov
VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
5,99 €
-40 %
9,99 €

Rozprávková lopta licenčná Mondo6 cm

Rozprávková lopta licenčná Mondo 6 cm
VýrobcaSmoby
DostupnosťSkladom
1,59 €
-46 %
2,99 €

Vankúš Wolverine Marvel Ilanitžltá 35*35 cm

Vankúš Wolverine Marvel Ilanit žltá 35*35 cm
VýrobcaIlanit
DostupnosťSkladom
7,59 €
-52 %
15,99 €

Lopta Marvel Unice 15 cm

Lopta Marvel Unice 15 cm
DostupnosťSkladom
1,99 €

Lopta Marvel Squad Unice 23 cm

DostupnosťSkladom
1,99 €

Lopta Iron Man Unice 23 cm

DostupnosťSkladom
1,99 €

Lopta Marvel Unice 23 cm

DostupnosťSkladom
1,99 €

Načítavam odporúčané kategórie

Detský úsmev je pre nás tým najdôležitejším. Preto sme v roku 2012 začali predávať hračky. Za posledných 7 rokov sme vďaka nim potešili tisícky detí na Slovensku aj v zahraničí.

Krátko po otvorení nášho internetového obchodu sa k nám pridali aj traja Mackovia. Súrodenci Oli, Bruno a Mila vyskúšali snáď každú jednu hračku, ktorú u nás predávame. Vôbec ich nešetrili. Oli je malý dobrodruh a miluje hračky na kolieskach. Jeho doménou sú trojkolky, kolobežky, odrážadlá aj korčule.

Brunko sa rád šmýka a rád trávi čas na svojom domácom ihrisku. Je hlavným testovačom pre šmykľavky, detské domčeky, hojdačky a pieskoviská. Miluje varenie a svojich súrodencov vždy prekvapí maškrtou, ktorú ukuchtí. Nie je preto divu, že otestoval všetky naše detské kuchynky. No a napokon je tu Mila, naša „šikulka“. Len pri hre sa naučila plynule po anglicky a už teraz cvičí francúzštinu. Mila má najradšej didaktické hračky, puzzle, detské stavebnice a bilingválne hračky.

Všetci naši Mackovia milujú rozprávky! Máša a medveď je stálica, pri ktorej sedia všetci traja s kakavkom v jednej ruke a vianočkou s medíkom v druhej. Princezné z rozprávky Frozen, Ľadové kráľovstvo milujú všetky zvieratká v lese. Ešte šťastie, že máme aj hračky s rozprávkovými motívmi pre chlapcov aj pre dievčatá.

U nás nájdete len hračky od prémiových značiek prevažne z krajín Európskej únie. Vaše dieťa očaria drevené hračky Janod s francúzskym dizajnom aj kvalitné hračky od špičkových výrobcov, ako Smoby, ktorého sme zároveň oficiálnym partnerom, BIG či Educa. Najmenšie bábätká si zas zamilujú mäkučké hračky od Kaloo. Mila, Brunko aj Oli odporúčajú!

Kvôli vášmu pohodliu sme zjednodušili proces objednávky a platby. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu objednávku!