Elena of Avalor

Puzzle Elena de Avalor Educa2x 100 dielov od 6 rokov

Puzzle Elena de Avalor Educa 2x 100 dielov od 6 rokov
VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
7,99 €
-33 %
11,99 €

Puzzle Elena z Avaloru Disney Educa2x50 dielov drevené od 5 rokov

Puzzle Elena z Avaloru Disney Educa 2x50 dielov drevené od 5 rokov
VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
7,59 €
-41 %
12,99 €

Drevené puzzle Elena z Avaloru Disney Educa2x25 dielov od 4 rokov

Drevené puzzle Elena z Avaloru Disney Educa 2x25 dielov od 4 rokov
VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
7,59 €
-41 %
12,99 €

Puzzle Elena de Avalor Educa2x 48 dielov od 5 rokov

Puzzle Elena de Avalor Educa 2x 48 dielov od 5 rokov
VýrobcaEduca
DostupnosťSkladom
5,99 €
-40 %
9,99 €

Rozprávková lopta Elena of Avalor Mondogumená 14 cm

Rozprávková lopta Elena of Avalor Mondo gumená 14 cm
VýrobcaMondo
DostupnosťSkladom
1,99 €
-50 %
3,99 €

Načítavam odporúčané kategórie

Detský úsmev je pre nás tým najdôležitejším. Preto sme v roku 2012 začali predávať hračky. Za posledných 7 rokov sme vďaka nim potešili tisícky detí na Slovensku aj v zahraničí.

Krátko po otvorení nášho internetového obchodu sa k nám pridali aj traja Mackovia. Súrodenci Oli, Bruno a Mila vyskúšali snáď každú jednu hračku, ktorú u nás predávame. Vôbec ich nešetrili. Oli je malý dobrodruh a miluje hračky na kolieskach. Jeho doménou sú trojkolky, kolobežky, odrážadlá aj korčule.

Brunko sa rád šmýka a rád trávi čas na svojom domácom ihrisku. Je hlavným testovačom pre šmykľavky, detské domčeky, hojdačky a pieskoviská. Miluje varenie a svojich súrodencov vždy prekvapí maškrtou, ktorú ukuchtí. Nie je preto divu, že otestoval všetky naše detské kuchynky. No a napokon je tu Mila, naša „šikulka“. Len pri hre sa naučila plynule po anglicky a už teraz cvičí francúzštinu. Mila má najradšej didaktické hračky, puzzle, detské stavebnice a bilingválne hračky.

Všetci naši Mackovia milujú rozprávky! Máša a medveď je stálica, pri ktorej sedia všetci traja s kakavkom v jednej ruke a vianočkou s medíkom v druhej. Princezné z rozprávky Frozen, Ľadové kráľovstvo milujú všetky zvieratká v lese. Ešte šťastie, že máme aj hračky s rozprávkovými motívmi pre chlapcov aj pre dievčatá.

U nás nájdete len hračky od prémiových značiek prevažne z krajín Európskej únie. Vaše dieťa očaria drevené hračky Janod s francúzskym dizajnom aj kvalitné hračky od špičkových výrobcov, ako Smoby, ktorého sme zároveň oficiálnym partnerom, BIG či Educa. Najmenšie bábätká si zas zamilujú mäkučké hračky od Kaloo. Mila, Brunko aj Oli odporúčajú!

Kvôli vášmu pohodliu sme zjednodušili proces objednávky a platby. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu objednávku!