Big Waterplay

Vodná hra Waterplay Amsterdam BIGskladacia s figúrkami modrá

VýrobcaBIG
DostupnosťSkladom
73,99 €
-36 %
115,99 €

Vodná hra Waterplay Niagara BIGskladacia s lodičkami modrá

VýrobcaBIG
DostupnosťSkladom
47,99 €
-40 %
79,99 €

Vodná hra Waterplay Funland BIGv kufríku modrá

VýrobcaBIG
DostupnosťSkladom
33,49 €
-33 %
49,99 €

Vikingská loď BIGs figúrkou k hrám Waterplay dĺžka 27 cm

Vikingská loď BIG s figúrkou k hrám Waterplay dĺžka 27 cm
VýrobcaBIG
DostupnosťSkladom
7,59 €
-30 %
10,99 €

Vikingská loď Sven BIGk hrám Waterplay s figúrkou

Vikingská loď Sven BIG k hrám Waterplay s figúrkou
VýrobcaBIG
DostupnosťSkladom
6,59 €
-40 %
10,99 €

Súprava 2 ch lodiek Waterplay BIGfarebné záchranné dĺžka 15,5 cm

VýrobcaBIG
DostupnosťSkladom
5,99 €
-40 %
9,99 €

Súprava 2 lodiek Waterplay BIGhasičské dĺžka 15,5 cm červené

VýrobcaBIG
DostupnosťSkladom
5,99 €
-40 %
9,99 €

Načítavam odporúčané kategórie

Detský úsmev je pre nás tým najdôležitejším. Preto sme v roku 2012 začali predávať hračky. Za posledných 7 rokov sme vďaka nim potešili tisícky detí na Slovensku aj v zahraničí.

Krátko po otvorení nášho internetového obchodu sa k nám pridali aj traja Mackovia. Súrodenci Oli, Bruno a Mila vyskúšali snáď každú jednu hračku, ktorú u nás predávame. Vôbec ich nešetrili. Oli je malý dobrodruh a miluje hračky na kolieskach. Jeho doménou sú trojkolky, kolobežky, odrážadlá aj korčule.

Brunko sa rád šmýka a rád trávi čas na svojom domácom ihrisku. Je hlavným testovačom pre šmykľavky, detské domčeky, hojdačky a pieskoviská. Miluje varenie a svojich súrodencov vždy prekvapí maškrtou, ktorú ukuchtí. Nie je preto divu, že otestoval všetky naše detské kuchynky. No a napokon je tu Mila, naša „šikulka“. Len pri hre sa naučila plynule po anglicky a už teraz cvičí francúzštinu. Mila má najradšej didaktické hračky, puzzle, detské stavebnice a bilingválne hračky.

Všetci naši Mackovia milujú rozprávky! Máša a medveď je stálica, pri ktorej sedia všetci traja s kakavkom v jednej ruke a vianočkou s medíkom v druhej. Princezné z rozprávky Frozen, Ľadové kráľovstvo milujú všetky zvieratká v lese. Ešte šťastie, že máme aj hračky s rozprávkovými motívmi pre chlapcov aj pre dievčatá.

U nás nájdete len hračky od prémiových značiek prevažne z krajín Európskej únie. Vaše dieťa očaria drevené hračky Janod s francúzskym dizajnom aj kvalitné hračky od špičkových výrobcov, ako Smoby, ktorého sme zároveň oficiálnym partnerom, BIG či Educa. Najmenšie bábätká si zas zamilujú mäkučké hračky od Kaloo. Mila, Brunko aj Oli odporúčajú!

Kvôli vášmu pohodliu sme zjednodušili proces objednávky a platby. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu objednávku!