Zmrzlináreň Frozen Ice Cream Factory Smoby 21 doplnkov

Popis produktu

Smoby zmrzlináreň Frozen Ice Cream Factory prichádza v balení s pokladňou, dávkovačom zmrzliny a mnohými ďalšími doplnkami. Do pokladne si deti môžu poukladať plastové peniažky. Pomocou dávkovača zmrzliny si vyrobia zmrzlinu v poháriku. Spolu je v balení až 21 doplnkov. Detská zmrzlináreň má motív populárnej rozprávky Ľadové kráľovstvo, ktorú poznajú deti na celom svete. Dievčenská hračka je vyrobená z krásneho trblietavého plastu, ozdobeného snehovými vločkami. Plast je kvalitný a odolný, vydrží dlhé roky. Dizajn dievčenskej hračky je jedinečný a originálny, každé dievčatko sa s ňou rado zahrá dlhé hodiny, nikdy neomrzí.

Hračka s motívom Frozen je nielen veľmi zábavná, ale prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami hračky sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky malé dievčatká, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom plastová súprava na predaj a výrobu zmrzliny Smoby.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*27*35 cm
Celková výška35 cm
Rozmery balenia49*13*49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,2 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.