Zeleninový stánok 100% Chef Écoiffier so 40 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Detský zeleninový stánok 100% Chef Écoiffier je pekná, moderná a komplexne vybavená hračka pre dievčatá i chlapcov od 18 mesiacov, ktorí majú radi hru na obchod a predavačov. Stánok so zeleninou je prevedený vo veľmi sviežich a hravých farbách v zeleno-červenej kombinácii a stane sa peknou dekoráciou každej detskej izbičky. Vyrobený je vo Francúzsku, z vysoko kvalitných plastov, ktoré sú zároveň príjemné na dotyk, no pritom sú aj odolné a dlho vydržia. Stojí na dvoch kolieskach, ktoré sa ľahko kotúľajú, a preto sa s ním malý predavač môže jednoducho presúvať.

Tovar v regáloch je umiestnený tak, aby z neho pri pohybe ovocie a zelenina napadala. Stolík je pevný a stabilný. Tento obchodík pozostáva z dvoch poschodí. Spodné podlažie slúži na odloženie tovaru, ako sú zemiaky, či hríby. Nákupný košík s rúčkou, ktorú vie dieťa ľahko uchopiť, pretože je presne vytvarovaná pre malú detskú ručičku, je uchytený na hornom poschodí. Na vrchu je tiež priestor pre tovar. Je v zaoblenom tvare a poskytuje dostatok miesta. Na oboch stranách sú kvietky, ktoré doplňujú dva stĺpy nádherného okienka so zelenou strieškou. V tejto časti dieťa nájde, papriku, ale aj šalátovú uhorku a mrkvu, ktoré sú v nádherných debničkách, ktoré imitujú tie skutočné drevené. Na druhej strane okienka je zas pokladňa a váha na váženie tovaru, presne ako v naozajstnom stánku so zeleninou.

Spolu obsahuje až 40 doplnkov. Ku všetkému je aj cenovka. Je to kvalitný výrobok z dielne francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý dodržiava najvyššie európske kritéria. Obchodík pre deti bol vyrobený s veľkým dôrazom na bezpečnosť, preto sú všetky hrany zaoblené. K dispozícii je aj druhý nákupný vozík na kolieskach s dlhou zelenou rúčkou, s ktorým si dieťa tovar jednoducho prenesie kam chce . Dieťa sa pri takejto hre veľmi dobre zabaví, môže sa hrať spolu so súrodencami či kamarátmi. Deti si pri hre na predavačov budujú sociálne cítenia, učia sa rozoznávať dôležité prvky potravy, ako je ovocie a zelenina. Navyše zapájajú fantáziu a tvorivosť a učia sa počty. Rozmery sú 55*40*69 cm. Zeleninový stánok poteší všetky deti, a preto urobte radosť aj vášmu drobčekovi.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*40*69 cm
Celková výška69 cm
Rozmery balenia80*60*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,47 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.