Žehliaca doska 100% Chef Écoiffier so žehličkou od 12 mes

Popis produktu

Écoiffier žehliaca doska pre deti spolu s detskou žehličkou 100 % Chef je vhodná hlavne pre dievčatká vo veku od 12 mesiacov. Je ideálnou hračkou pre všetky malé gazdinky, ktoré rady pomáhajú mamičke pri žehlení. Žehliaca doska pre deti má krásnu sýtu červenú farbu a povrch žehliacej dosky je doplnený o biele bodky, čo vytvára veselý a svieži dizajn detskej žehliacej dosky. Rozmery dosky na žehlenie pre deti sú 55*21*53 cm. Je vyrobená z vysoko kvalitných a odolných plastových materiálov.

Spoločnosť Écoiffier je francúzska firma na výrobu hračiek, ktoré sú zárukou kvality a zábavy pre vaše detičky. Produkt spĺňa stanovené európske kritéria pre bezpečnosť a kvalitu hračiek. Detská žehliaca doska je postavená na dvoch pevných nôžkach, ktoré zabezpečujú stabilitu žehliacej dosky. Nôžky majú sivú farbu a sú ľahko skladateľné, takže žehliaca doska pre deti nezaberie veľa miesta. Povrch dosky na žehlenie je zelený s bielymi bodkami, vďaka čomu pôsobí veľmi hravo a veselo a žehlenie bude pre vaše malé pomocníčky veľká zábava.

Súčasťou žehliacej dosky pre deti je aj detská žehlička. Žehlička pre detibielu farbu doplnenú a zelenú farbu, takže krásne ladí so zvyškom žehliacej sady. Spodná časť žehličky pre deti má čiernu farbu a možno ju pohodlne položiť do priestoru na žehliacej doske. Žehlička pre deti nevydáva žiadne zvuky. Zapojením vášho dieťatka do domácich prác v ňom už od malička vytvárate zmysel pre poriadok.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*21*53 cm
Rozmery balenia66*60*56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,05
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.