Žehliaca doska so žehličkou Ironing Board predstavuje vynikajúcu sadu pomôcok na žehlenie pre malých domácich pomocníkov od 3 rokov. Doska na žehlenie upúta dieťa na prvý pohľad, vyzerá skutočne realisticky. Má pevnú konštrukciu a dá sa jednoducho zložiť. Je vyhotovená v jemnom tyrkysovo-šedom vyhotovení, takže ozdobí každú detskú izbičku. Povrch žehliacej dosky je ozdobený originálnym motívom, vďaka čomu bude žehlenie pre deti omnoho zábavnejšie a radostnejšie. Rozmery žehliacej dosky pre deti sú 69*23*49 cm, výška plochy na žehlenie je 49 cm. Žehliaca doska má aj podstavec na položenie žehličky, ktorý imituje parnú nádobu.
Detská doska na žehlenie je pevná a jej povrch je príjemný na dotyk, čím zaručuje dlhodobú a príjemnú zábavu pre vaše detičky. Vďaka použitiu vysoko kvalitných a odolných plastových materiálov vyzerá detská žehliaca doska veľmi autenticky. Súčasťou žehliacej výbavy je aj žehlička, 2 vešiaky pre zavesenie vyžehlenej bielizne a 4 štipčeky. Rovnako ako stojan na žehlenie, aj žehlička je v jemnej tyrkysovej farbe, vďaka čomu spolu krásne ladia. Detská žehlička je replikou skutočnej, a preto si malí pomocníci môžu regulovať aj potrebnú teplotu pre žehlenie, pričom ich zaujme gombík s mechanickým zvukom cri-cric.
Francúzsky výrobca Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

| Vek | Od 3 rokov |
| Pôvod | Vyrobené vo Francúzsku |
| Rozmery | 69*23*49 cm |
| Celková výška | 49 cm |
| Rozmery balenia | 35*11*70 cm |
| Celková dĺžka | 69 cm |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 1,55 kg |
| Farba | tyrkysová |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...