Žehliaca doska so žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplnkami modro-zelená od 12 mes

Popis produktu

Hľadáte detskú žehliacu dosku a žehličku? Výhodný set detská žehliaca doska so žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplnkami je krásna detská hračka, ktorá je vhodná pre všetkých pomocníkov v domácnosti od 12 mesiacov. Detský set hračiek do domácnosti je v modro-zelenom vyhotovení, pričom hračky k sebe dokonale ladia aj vďaka modernému francúzskemu dizajnu. Doska na žehlenie je skladacia a nezaberie veľa miesta. Deti sa potešia detskej žehličke s doskou na žehlenie, s ktorou sa môžu zabaviť bezpečne a bez obáv. 

Žehlička pre deti a doska sú vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov. Žehlička má na doske svoje vyhradené miesto, na ktoré si ju môžu deti po hre položiť. Chlapci, ale aj dievčatká si pri hraní s týmto setom rozvíjajú jemnú motoriku a pohybové zručnosti. S hračkami do domácnosti sa môže zabaviť aj viacero detí, ktoré si pri hre rozvíjajú aj komunikačné schopnosti, fantáziu a predstavivosť. Žehliaca doska pre deti má rozmery 54*21*53 cm.

Écoiffier je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné hračky podľa európskych štandardov. Je známa svojím dôrazom na atraktívny a moderný dizajn a precíznu výrobu svojich hračiek.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*21*53 cm
Celková výška53 cm
Rozmery balenia66*60*56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,05 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.