Žehliaca doska 100% Chef Écoiffier s upratovacím vozíkom a 10 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier Cool Cook detská upratovacia sada 100% Chef so žehliacou doskou a upratovacím vozíkom nesmie chýbať v domácnosti žiadnej malej gazdinky, ktorá rada pomáha pri domácich prácach. Upratovací set spolu so žehliacou doskou a detskou žehličkou v zeleno-červenej farbe je vhodný hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov a je ideálny na hru pre jedno aj viac detí.  Detský upratovací vozík moderný dizajn a farebne ladí so žehliacou doskou a doplnkami. Detský upratovací vozík obsahuje 10 doplnkov, ktoré sú potrebné pri upratovaní.Vedierko so sitkom, v ktorom si malá pomocníčka odstredí mop, aby mohla dôkladne vyumývať podlahu. Malá metlička a zmetáčik sú prakticky zavesené po stranách a dievčatko ich má takto vždy poruke.

Na vrchnej poličke detského vozíka na upratovanie je priestor pre odloženie čistiaceho prášku alebo handričky. Súčasťou dievčenskej sady na upratovanie je aj mop a veľká metla, ktoré majú na upratovacom vozíku pre deti tiež svoje miesto. Zo zadnej strany vozíka je umiestnený smetný kôš. Vozík má praktickú rúčku, čo umožňuje jeho ľahký presun. Doplnky sú farebne zladené so zvyškom setu. Rozmery detského vozíka na upratovanie sú 31*36*58 cm, s celkovou výškou 58 cm. Súčasťou tejto detskej sady hračiek je žehliaca doska so žehličkou, ktorá je farebne zladená s upratovacím vozíkom, a tak malá pomocníčka dostane krásnu súpravu hračiek, s ktorou sa nielen zahrá, ale zároveň si buduje zmysel pre poriadok, čistotu a získava základné návyky pre život.

Žehliaca doska pre deti sa dá jednoducho rozložiť a zložiť a poskladaná nezaberá veľa miesta. Jej rozmery v rozloženom stave sú 54*21*53 cm. Detská žehlička má moderný realistický dizajn a na detskej doske na žehlenie má svoje miesto. Écoiffier detský set so žehliacou doskou, žehličkou a vozíkom na upratovanie s doplnkami je výbornou možnosťou, ako budovať u detí zmysel pre poriadok a čistotu. Upratovacia sada pre deti s detskou žehličkou a žehliacou doskou je produkt európskej kvality a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy. Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré sú zárukou kvality. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*36*58 cm, 54*21*53 cm
Celková výška58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,40 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.