Zdravotnícky pult pre lekára Baby Care Center Smoby elektronický so zvukom a svetlom a bábika s 28 doplnkami

Popis produktu

Hrajú sa vaše deti rady na lekárov a doktorov? Zdravotnícky pult Baby Care Center z dielne francúzskych dizajnérov Smoby predstavuje vynikajúcu voľbu pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. S ním si deti vytvoria vlastné zdravotné stredisko, v ktorom budú poskytovať lekársku starostlivosť na vyšetrovacej ploche s kvalitnou IML potlačou. Bohatá 28-dielna sada doplnkov obsahuje všetky potrebné pomôcky pre plnohodnotné vyšetrenie. Deti medzi nimi nájdu lekárske okuliare, lekárske štítky, elektronický tablet so zvukom a svetlom, brožúru so zdravotnými záznamami, meradlo, stetoskop, teplomer, otoskop, reflexné kladivko, sirup, lyžica, krém, náplaste, striekačku, látkovú plienku a mnoho iných. K dispozícii budú mať aj bábiku bábätka s výškou 30 cm, ktorá má zabudovanú funkciu cikania, vďaka ktorej získajú ešte realistickejšie zážitky pri hre na povolanie pediatrov

Návšteva u pediatra:

 • s elektronickým tabletom so zvukmi a svetlom deti zistia, čo malý pacient potrebuje
 • vďaka bábike s funkciou cikania ju deti môžu na pultíku jednoducho prebaliť
 • so stetoskopom si vypočujú srdcový rytmus bábiky a s otoskopom vyšetria ušká bábiky
 • s posuvným meradlom môžu presne zistiť výšku bábiky 
 • praktický teplomer odmeria teplotu malého pacienta
 • zrak dieťaťa a srdcový pulz sa skontroluje pomocou otočnej tabuľky
 • na pružinovej detskej váhe sa zobrazí váha dieťaťa
 • reflexným kladivkom sa zistia motorické funkcie bábiky
 • s injekčnou striekačkou sa podá bábike očkovanie
 • v prípade potreby ošetrí lekár ranu s lepiacou náplasťou
 • všetky lekárske úkony si dieťa poznačí do záznamov so samolepiacimi symbolmi

Medicínsky pult v jemných krémových farbách pôsobí veľmi realisticky a nadčasovo. Je vyhotovený z pevných a odolných plastov so zaoblenými hranami, je zamatový na dotyk. Okrem pracovnej plochy na váženie bábiky a vyšetrovanie, disponuje aj množstvom úložného priestoru na doplnky. V jeho spodnej časti sa nachádza polička, kam si deti poukladajú doplnky pre starostlivosť o dieťa, vo vrchnej časti si poukladajú lekárske pomôcky a prístroje. Špičkový zdravotný pult poskytne deťom zábavu na dlhé roky. Hrou na doktorov sa približujú svetu dospelých, naberajú pocit zodpovednosti. Učia sa, ako sa používajú lekárske pomôcky, zlepšujú logické myslenie a jemnú motoriku. Rozmery produktu sú 41*52*68 cm, batérie nie sú súčasťou balenia.

Smoby už dlhé roky prináša deťom najkvalitnejšie hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery41*52*68 cm
Celková výška68 cm
Rozmery balenia50*20*60 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,8 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 1.5V not included
Farbašedá
Vhodné pre bábikuup to 38 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.