Zástera pre deti poďme piecť Let's Bake Cotton Apron ThreadBear z bavlny od 6-8 rokov

Popis produktu

Vynikajúca detská zástera Let's Bake od popredných dizajnérov značky ThreadBear je fantastický darček pre chlapcov aj dievčatá od 6 do 8 rokov. Žltá zástera je vyrobená z prvotriednej 100% bavlny a je ozdobená tlačenými umeleckými obrázkami, ktoré pri hre na pekárov navodia tú správnu atmosféru. Praktická zástera poteší deti nastaviteľnou dĺžkou viazania okolo krku vďaka kvalitnej dvojitej kovovej spone a okolo pása sa uväzuje rovnako širokou bavlnenou páskou. Na zástere nechýba ani menovka z vnútornej strany zástery, na ktorú si dieťa môže napísať svoje meno alebo prezývku.

Štýlová zástera v sebe nesie originálny britský dizajn, ktorý pomáha deťom objavovať a rozvíjať ich osobnosť, zdravé sebavedomie a povzbudzuje ich ku kreativite a prekonávaniu svojich hraníc už od útleho veku. Zástera ochráni šaty dieťaťa pred ušpinením a nečistotou, môže veselo piecť koláčiky a pripravovať zákusky. Malí pekári s novou zásterou pomôžu rodičom v kuchyni a tak si budú upevňovať vzájomné vzťahy, rešpekt a porozumenie. Hravým spôsobom sa približujú k svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti a zároveň majú slobodu v tvorivej činnosti.

Detská zástera má univerzálne využitie, nielen pri hre na pekárov. Produkty značky ThreadBear sa zameriavajú na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály s biorozložiteľnou povrchovou vrstvou TPU, ktoré boli použité pri výrobe sú maximálne bezpečné a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské zástery, plášte, tašky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 6 rokov
Rozmery50*42 cm
Farbažltá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné