Zástera plášť pre deti autíčka On the Move Tabard ThreadBear s ochrannou vrstvou od 3-6 rokov

Popis produktu

Krásna detská zástera plášť On the Move od popredných britských dizajnérov značky ThreadBear je vhodný doplnok pre všetky deti od 3 do 6 rokov. Žltý plášť je vyrobený z prvotriedneho materiálu s povrchovou ochrannou vrstvou a je ozdobený tlačeným umeleckým obrázkom, znázorňujúcim farebné autíčka. Praktický plášť si dieťa jednoducho prevlečie cez hlavu, a na bokoch si ho stiahne bavlnenými páskami. Na plášti nechýba ani menovka z vnútornej strany zástery, na ktorú si dieťa môže napísať svoje meno alebo prezývku.

Štýlový plášť v sebe nesie tradičný britský dizajn, ktorý pomáha deťom objavovať a rozvíjať ich osobnosť, zdravé sebavedomie a povzbudzuje ich ku kreativite a prekonávaniu svojich hraníc už od útleho veku. Plášť vďaka ochrannej vrstve ochráni šaty dieťaťa pred ušpinením a nečistotou, môže sa tvorivo realizovať, kresliť si, maľovať obrázky, tvarovať plastelínu, skladať stavebnice, pričom bude objavovať svoj umelecký talent. Pekné vozidlá sa stanú pre deti nadčasovou inšpiráciou, bude s nimi tráviť svoj voľný čas a rozvíjať si svoju fantáziu a predstavivosť aj pri hre na opravárov a mechanikov.

Detský plášť má univerzálne využitie, ľahko sa čistí, krásny dizajn osloví nielen deti, ale aj ich rodičov. Produkty značky ThreadBear sa zameriavajú na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály s biorozložiteľnou povrchovou vrstvou TPU, ktoré boli použité pri výrobe sú maximálne bezpečné a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské zástery, plášte, tašky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
Rozmery50*40 cm
Farbažltá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné