Zástera pre deti lesné zvieratká Forest Friends Apron ThreadBear s ochrannou vrstvou od 3-6 rokov

Popis produktu

Nádherná detská zástera Forest Friends od popredných dizajnérov značky ThreadBear očarí každé dieťa od 3 do 6 rokov. Zástera je vyrobená z prvotriedneho materiálu a je ozdobená tlačeným umeleckým motívom lesných zvieratiek. Praktická zástera má nastaviteľnú dĺžku viazania okolo krku vďaka kvalitnej dvojitej kovovej spone a okolo pása sa uväzuje rovnako širokou bavlnenou páskou. Na zástere nechýba ani menovka z vnútornej strany, na ktorú si dieťa môže napísať svoje meno alebo prezývku.

Štýlová zástera v sebe nesie originálny britský dizajn, ktorý pomáha deťom objavovať a rozvíjať ich osobnosť, zdravé sebavedomie a povzbudzuje ich ku kreativite a prekonávaniu svojich hraníc už od útleho veku. Zástera vďaka ochrannej vrstve ochráni šaty dieťaťa pred ušpinením a nečistotou, môže sa veselo venovať akejkoľvek tvorivej činnosti, kresliť si, maľovať obrázky, tvarovať plastelínu, alebo sa rozhodnú zahrať na záhradníkov a farmárov a pomôžu svojim rodičom v záhrade alebo spoločne nakŕmia zvieratká na dvore. Deti s novou zásterou objavujú svoje talenty a všestranne sa rozvíjajú, spoznávajú nové zvieratká a zmysluplne trávia voľný čas.

Detská zástera má univerzálne využitie, ľahko sa čistí, krásny dizajn osloví nielen deti, ale aj ich rodičov. Produkty značky ThreadBear sa zameriavajú na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály s biorozložiteľnou povrchovou vrstvou TPU, ktoré boli použité pri výrobe sú maximálne bezpečné a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské zástery, plášte, tašky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery45*33 cm
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.