Plyšový zajačik Pompon Mini Rabbits Kaloo 10 cm z mäkkého jemného materiálu od 0 mes

Popis produktu

Plyšový zajačik Pompon Mini Rabbits od francúzskej spoločnosti Kaloo predstavuje nádhernú hračku pre najmenšie deti už od narodenia. Krásny plyšový zajko s dlhými uškami a mašličkou má veľkosť 10 cm a pochádza z dielne francúzskych dizajnérov Kaloo. Je vyrobený z prvotriednej plyše, ktorá je hebká a jemná k citlivej detskej pokožke. Uvedená cena platí za 1 kus, pričom si môžete vybrať zajačika v 4 rozličných farbách: biela, šedá, ružová alebo modrá. Svoju voľbu uveďte do poznámky pri objednávke.

V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj mäkká plyšová hračka Kaloo. Typické pre dieťa po pôrode je, že vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú, preto je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznávalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Plyšový zajko zachytáva vlastnú vôňu dieťatka a keď má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne v novom cudzom svete. Každá detská hračka Kaloo je prísne testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na nekonečné detské skúmanie, hryzkanie a ochutnávanie.

Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy kvality. Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenších s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Výplň v plyšových hračkách Kaloo pozostáva zo 100% recyklovaných plastových fliaš, čím spoločnosť významne prispieva k ochrane životného prostredia.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • cena za 1 kus
  • veľkosť 10 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery10*8,5*10 cm
Celková výška10 cm
Celková dĺžka10 cm
Hmotnosť20 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.