Plyšový zajačik a kuriatko Kaloo vo Veľkonočnej taštičke 12 cm pre najmenších od 0 mes

Popis produktu

Plyšový zajačik a kuriatko sú nádherné plyšové hračky, vhodné aj pre najmenšie detičky už od narodenia. Uvedená cena platí za 1 kus (na výber máte zajačika alebo kuriatko, svoju voľbu uveďte do poznámky pri objednávke). Plyšáčik má veľkosť 12 cm a pochádza z dielne francúzskych dizajnérov Kaloo. Potešíte ním chlapcov aj dievčatká, vďaka krásnemu bielemu vyhotoveniu. Zajačik aj kuriatko majú peknú mašličku s nápisom Kaloo. Produkt je zabalený v nádhernej Veľkonočnej taštičke s krásnym dizajnom s motívom danej plyšovej hračky. Vystihuje pravý francúzsky vkus a cit pre eleganciu.

V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj mäkká plyšová hračka Kaloo. Typické pre dieťa po pôrode je, že vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú, preto je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznávalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Plyšová hračka pre najmenších zachytáva vlastnú vôňu dieťatka a keď má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne v novom cudzom svete.

Každá detská hračka Kaloo je prísne testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na nekonečné detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Hra s plyšovými hračkami je podstatná pre vývin dieťaťa, nielen zvyšuje aktivitu ich mozgu, ale zároveň aj formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Táto hračka pre bábätko sa môže vďaka originálnemu vyhotoveniu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka. Kaloo je splneným snom každého dieťaťa, dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri plyšových hračkách Kaloo dobre a bezpečne. 

Kaloo je francúzska značka, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývojom mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá, a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu.  Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Mäkučká hračka z jemného a na dotyk hebkého plyšu je ako stvorená na pritúlenie a maznanie. 

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu vo veľkonočnej taštičke
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • na výber kuriatko alebo zajačik
  • cena za 1 kus
  • veľkosť 12 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Celková výška12 cm
Farbabiela
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...