Zajačik pletený na maznanie Baby Threads Cream Bunny Comforter ThreadBear krémový 42 cm z jemnej mäkkej bavlny od 0 mes

Popis produktu

Zajačik pletený na maznanie Baby Threads Bunny predstavuje perfektný darček pre najmenšie deti už od narodenia. Krásny zajačik s dlhými uškami je vyrobený jemnej a mäkučkej organickej bavlny a za jej dizajnom stoja špičkoví dizajnéri značky ThreadBear Design. Stane sa nerozlučným kamarátom každého bábätka, ktoré sa s ním môže maznať, objímať a spolu budú zaspávať v postieľke. Bavlnená textilná hračka v krémovom vyhotovení je vyrobená v štvorcovom tvare s dĺžkou 42 cm, takže sa k nej bábätko môže ľahko pritúliť, pričom zachytáva jeho vôňu a dodáva mu pocit istoty a bezpečia.

Najvyššia kvalita materiálov zaručí, že sa vaše dieťa bude hrať v bezpečí. Pri výrobe bola použitá výhradne prvotriedna bavlna organického pôvodu, ktorá bola pestovaná bez použitia pesticídov. Textilné hračky sú dôležité pre správny vývin detí, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť a schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj pletený zajačik. Spolu s ním spoznáva svoje okolie, rozoznáva nové tvary a farby. Zajačik podnecuje u detí rozvoj fantázie a predstavivosti, tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské bábiky, zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály s biorozložiteľnou povrchovou vrstvou TPU, ktoré boli použité pri výrobe sú maximálne bezpečné a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery42 cm
Celková výška42 cm
Rozmery balenia14.25 x 17
Hmotnosť86 g
Farbakrémová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.