Záhradný vozík Garden&Seasons Écoiffier s doplnkami na záhradu od 18 mes

Popis produktu

Záhradný vozík Garden&Seasons od francúzskeho Écoiffier je krásna hračka pre všetky deti už od 18 mesiacov. Zelený záhradný vozík je vybavený dlhou rúčkou, vďaka ktorej je ľahko ovládateľný a dieťa si svoje nové záhradné doplnky odvezie kamkoľvek bude chcieť. V sade sa nachádza vedierko s obrázkami, červená lopatka a hrabličky, tyrkysová krhlička a kvetináč, jednoducho všetky potrebné doplnky pre malých záhradníkov. Súprava s vozíkom je vyhotovená z kvalitných plastových materiálov a deti sa s ňou vydržia zabávať dlhé hodiny. 

Hrou na povolania sa deti približujú svetu dospelých, rozvíjú si logické myslenie a fantáziu. Hry na záhradníkov v deťoch podnecujú záujem o prírodu, trávia viac času na čerstvom vzduchu. Vozík s náradím spolu farebne aj dizajnovo ladia, stanú sa obľúbenými hračkami každého dieťaťa. Rozmery vozíka sú 40*27*21 cm. Prekvapte svoje deti nadčasovými záhradnými doplnkami a praktickým vozíkom, v ktorom si môže prevážať aj iné hračky.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery40*27*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,75 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.