Vysokozdvižný vozík Forklift Power Worker BIG pracovný stroj s funkciami 42 cm - gumené kolesá od 2 rokov

Popis produktu

Vysokozdvižný vozík Forklift Power Worker je krásny detský pracovný stroj, s ktorým sa zahrajú všetky šikovné deti od 2 rokov. Vysokozdvižný vozík je vyhotovený v oranžovo-šedej farebnej kombinácii, takže budú mať deti pri hre na stavbárov realistický zážitok. S kvalitnými gumenými kolieskami má hračka výbornú stabilitu a pri hre v interiéri nepoškriabe podlahu. Pracovné autíčko má v prednej časti pohyblivú nakladaciu plošinu s paletou, s ktorou dieťa ľahko manipuluje a preváža na nej stavebný materiál. Pracovná plošina sa dá zdvíhať a taktiež nakláňať. Odolné a kvalitné plastové diely sú zárukou, že vozík vydrží vašim deťom dlhé roky. Produkt neobsahuje malé časti a využitie nájde v interiéri aj exteriéri

Tento vysokozdvižný vozík s pohyblivou plošinou rozvíja detskú fantáziu, technickú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. Dieťa sa dokáže s pracovným strojom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Vozík má rozmery 42*20*28 cm. Hračka sa dá v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Detský vozík BIG je chránený UV filtrom, takže hračka nestratí svoje krásne farby ani po rokoch hrania sa na pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú najvyššiu kvalitu produktov. 

Pracovný vozík BIG je testovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery42*20*28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.