Vysávač elektronický Rowenta Air Force 360° Smoby so skutočným vysávaním

Popis produktu

Detský vysávač Rowenta Air Force 360° je moderný elektronický vysávač od francúzskeho Smoby, ktorý dokáže skutočne vysávať. Chlapci a dievčatá od 3 rokov sa tak môžu tešiť na zábavné vysávanie prachu a nečistôt vo svojej izbičke, budú sa hrať na dospelých a získavať tak správne návyky. Tyčový vysávač pre deti je vyhotovený v elegantnej šedo-tyrkysovej farebnej kombinácii, pôsobí veľmi realisticky. Je pre deti maximálne bezpečný, pri jeho výrobe sa použili kvalitné a odolné plasty, ktoré sú príjemné na dotyk.

Pri zapnutí vysávača LED kontrolka upozorňuje na to, že je vysávač zapnutý a deti sa môžu tešiť na realistické zvuky. Nádoba na prach a nečistoty sa dá po skončení otvoriť a vyprázdniť. Vysávanie s detským vysávačom bude pre všetky deti veľkou zábavou. Svojimi rozmermi 75*15*8 cm a prekvapujúco nízkou váhou je vhodnou a zaujímavou hračkou pre deti, ktoré chcú doma pomáhať. Vďaka spoločnému vysávaniu sa u detí od malička buduje zmysel pre poriadok a čistotu. Učia sa zodpovednosti, približujú sa svetu dospelých a zlepšujú si svoje motorické a pohybové zručnosti.

Smoby je popredný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery75*15*8 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia17*13*48 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,9 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné