Mechanická vŕtačka Stanley Smoby s dvoma nadstavcami a doplnkami

Popis produktu

Mechanická vŕtačka Stanley z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je kvalitná pracovná hračka pre všetkých malých opravárov už od 3 rokov. Realistická vŕtačka je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, s jemným, na dotyk príjemným povrchom. Prichádza so sadou 2 rôznych nadstavcov, ktoré použijú pri práci s priloženými 2 plastovými skutkami a plastovej konštrukčnej dosky s povrchom v podobe dreveného materiálu. S touto obľúbenou hračkou sa chlapci zabavia na dlhé hodiny a zároveň sa naučia, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Malí nezbedníci sa veľmi radi hrajú s pracovnými nástrojmi, pretože sa pri takejto hre cítia ako dospelí. Je potrebné viesť najmenšie deti k hre na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k skutočnému svetu, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život remeselníka a opravára. Prostredníctvom detskej vŕtačky sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Rozmery produktu sú 17*5*22 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery17*5*22 cm
Rozmery balenia26*6*26 cm
MechanickéÁno
Hmotnosť0,25 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.