Vŕtačka mechanická ku všetkým stavebniciam Eichhorn s vymeniteľnými nadstavcami

Popis produktu

Mechanická vŕtačka k stavebniciam Eichhorn je vynikajúci doplnok, s ktorým sa zabavia všetky deti už od 3 rokov. Zelená vŕtačka od nemeckého výrobcu Eichhorn poslúži šikovným chlapcom a dievčatám pri montovaní a skladaní drevených stavebníc, pričom majú k dispozícii aj 2 vymeniteľné nadstavce. Kvalitná vŕtačka patrí k nevyhnutným doplnkom každého malého konštruktéra a inžiniera, ktorý pracuje na výstavbe nových drevených modelov. Pri práci s vŕtačkou si rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť.

Stavebnice a konštrukčné hračky majú veľký vplyv na vývin dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, formujú jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Drevené stavebnice Eichhorn sa vyznačujú originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou. Podnecujú v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, získavajú cit pre estetiku. Po každej dokončenej stavebnici získavajú zdravé sebavedomie, spoliehajú sa na svoje vlastné sily a schopnosti. Originálna vŕtačka pomáha deťom pri všetkých konštrukčných a tvorivých projektoch. Jej rozmery sú 15*4*12 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • mechanická vŕtačka k stavebniciam Eichhorn
  • originálny dizajn
  • špičková nemecká kvalita
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery15*4*12 cm
Rozmery balenia6*25*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,15 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.