Elektronická vŕtačka Black&Decker Smoby s troma nadstavcami so zvukom a svetlom

Popis produktu

Detská vŕtačka Black&Decker od francúzskeho výrobcu Smoby je krásna elektronická hračka pre malých opravárov už od 3 rokov. Vydáva zvuky ako naozajstná vŕtačka, pôsobí veľmi realisticky a dokáže aj svietiť. Prichádza so sadou 3 nadstavcov, z ktorých si deti môžu pri svojej práci vyberať. Vŕtačka pre chlapcov je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, s jemným, na dotyk príjemným povrchom. S touto vynikajúcou hračkou sa chlapci zabavia na dlhé hodiny a zároveň sa naučia, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Malí remeselníci sa veľmi radi hrajú s pracovnými nástrojmi, pretože sa pri takejto hre cítia ako dospelí. Je potrebná viesť najmenšie deti k hre na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k skutočnému svetu, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej vŕtačky sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Rozmery produktu sú 17*5*22 cm.

Smoby je popredný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery17*5*22 cm
Rozmery balenia21*6*19 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Hmotnosť0,29 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.