Elektronická vŕtačka Stanley Smoby so svetlom a s troma nadstavcami

Popis produktu

Elektronická vŕtačka Stanley od francúzskeho Smoby predstavuje skvelú voľbu pre všetky šikovné a zručné deti už od 3 rokov. Moderná žlto-čierna vŕtačka je vyrobená z prvotriedneho plastu, ktorý je odolný a zároveň jemný na dotyk. Pogumovaná rukoväť vŕtačky je veľmi pohodlná a umožňuje jednoduchú manipuláciu. Malí mechanici nastavia rýchlosť a smer vŕtania a môžu sa pustiť do práce! Vŕtačka má svetelnú funkciu, s ktorou získajú deti ešte viac zážitkov. Pri majstrovaní určite využijú aj sadu 3 rôznych nadstavcov. S touto špičkovou hračkou pracovným logom značky Stanley sa deti zabavia na dlhé hodiny a zároveň sa naučia, ako sa správne používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Hra s pracovnými nástrojmi je u detí veľmi obľúbená, pretože sa pri takejto hre cítia ako dospelí. Hra na technické povolania všestranne rozvíja každé dieťa, ktoré sa približuje skutočnému svetu, skúša a objavuje nové veci, zisťujú, čo prináša profesia remeselníka a opravára. Prostredníctvom detskej vŕtačky sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov sa podporuje aj rozvoj logického myslenia, koncentrácie a technickej predstavivosti. Rozmery produktu sú 17*5*22 cm, funguje na batérie 2 x AA/LR6 1.5V, ktoré sú súčasťou balenia (testovacie).

Smoby už dlhé roky prináša deťom moderné hračky s pravým francúzskym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery17*5*22 cm
Rozmery balenia26*6*26 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Hmotnosť0,25 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6 1.5V included
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.