Vozík s vysokotlakovým čističom Kärcher High Pressure Trolley K4 Smoby s napojením na hadicu s vodou s dvoma pozíciami tlaku

Popis produktu

Vozík s vysokotlakovým čističom Kärcher od francúzskeho Smoby poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na povolania a pomáhajú svojim rodičom v domácnosti. Detský vozík bol vyrobený ako replika skutočného vozíka s vysokotlakovým čističom K4 od značky Kärcher. Vysokotlakový čistič umožňuje pripojenie na záhradnú hadicu, dajú sa na ňom nastaviť 2 pozície tlaku a dieťa sa môže smelo pustiť do čistenia záhrady, dvora, terasy alebo si ním očistí svoje obľúbené hračky. Vozík je vybavený 2 kolieskami, takže sa s ním ľahko manipuluje a dieťa si ho kedykoľvek dokáže premiestniť na potrebné miesto.

Originálne žlto-čierne farebné vyhotovenie s označením značky Kärcher je vyrobené z odolných plastových materiálov so zaoblenými hranami. Rukoväť je plne prispôsobená malým detským rúčkam. Dieťa vďaka tejto skvelej hračke získava správne návyky pri upratovaní a čistení, asistuje svojim rodičom pri údržbe okolo domu. Naplno si rozvíja jemnú motoriku, približuje sa svetu dospelých a získava istý pocit zodpovednosti. Hrou s detskými pracovnými nástrojmi získava sebavedomie, rozvíja si aj logické myslenie. Rozmery produktu sú 20*19*40 cm.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom moderné hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery20*19*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia24*21*40 cm
Celková dĺžka20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,85 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.