Vozík na ťahanie dielňa Mecanics Trolley Écoiffier s pracovným náradím 19 dielov od 18 mes

Popis produktu

Vozík na ťahanie s pracovným náradím Mecanics Trolley od Écoiffier je skvelá a praktická hračka pre malého chlapčeka od 18 mesiacov, ktorý s nadšením pozoruje dospelých pri práci a rád ich pri hre napodobňuje. Vozík na kolieskach je ľahký a vďaka štyrom kolieskam sa s ním manipuluje naozaj jednoducho. Má jednu praktickú rúčku, za ktorú ho deti môžu ťahať a prevážať si tak svoje náradie kdekoľvek to potrebujú. 19-dielny vozík Écoiffier obsahuje všetko potrebné náradie pre malého majstra.

Vo vozíku je prakticky umiestnená vŕtačka, skrutkovač, kladivko, skrutky, matice, kombinačky či francúzsky kľúč. Malý kutil si môže montovať, skrutkovať, zapojiť fantáziu a za pomoci náradia vytvárať ľubovoľné tvary. Celý vozík, vrátane náradia, je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia a sú príjemné na dotyk. Je prevedený v peknej červenej a žltej farbe so sivým detailom, ktoré dodávajú vozíku sviežosť a hravosť. Náradie je vytvarované presne pre malé detské rúčky, takže ho dieťa bude vedieť správne uchopiť a hrať sa s ním.

Francúzsky výrobca Écoiffier vyrába kvalitné plastové hračky už niekoľko desaťročí. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery67*26*43 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.