Prívesný vozík BIG modrý k odrážadlám New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 mes

Popis produktu

Prívesný vozík BIG je možné skombinovať so všetkými odrážadlami BIG Bobby Cars - New, Classic, Scooter, Neo a Next. Oblý prívesný vozík je vhodný pre deti od 12 mesiacov a jeho rozmery sú 50*25*30 cm a nosnosť až 25 kg. Vďaka robustnej konštrukcii a vysokej nosnosti, môže dieťa v tomto prívesnom vozíku odviezť mamičke nákup z obchodu, previesť piesok, alebo voziť malého kamaráta. Vozík sa k odrážadlu upevňuje pomocou istiaceho čapu. Mäkké kolieska zaisťujú tichú a komfortnú jazdu.

Modrá farba detského prívesného vozíka je chránená ÚV stabilizátormi, aby ju slnko časom nezničilo. Použité, zdravotné neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú vysokú stabilitu prívesného vozíka Bobby Car Trailer a jeho bezpečnosť voči deťom. Všetky hrany vozíka sú oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Farba vozíka je neutrálna, rovnako vhodná pre dievčatká ako aj pre chlapcov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery50*25*30 cm
Celková výška30 cm
Rozmery balenia50*24*29 cm
Celková dĺžka50 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,7 kg
Nosnosť25 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné