Vozík so záhradným náradím Garden&Seasons Écoiffier s 8 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Vozík so záhradným náradím Gardens&Seasons od francúzskeho výrobcu Écoiffer je výborná hračka, s ktorou sa zabavia všetci malí záhradníci už od 18 mesiacov. Chlapcov aj dievčatá poteší krásny vozík v tyrkysovej farbe na dvoch kolieskach, do ktorého si deti môžu poukladať plastové záhradnícke náradie. K detskému náradiu, ktoré nájdete v balení, patria 2 kvetináče, lopatka, krhlička, hrable, nožnice, malá motyčka a kolík na sadenie. Tieto doplnky sa výborne hodia ako darček pre neposedné deti, ktoré majú rady pobyt na čerstvom vzduchu. Vďaka veselým farbám a realistickému vyhotoveniu táto hračka pre najmenších podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti si môžu vymýšľať rôzne príbehy o dobrodružstvách v záhradke.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí, sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Ďalej sa prostredníctvom súpravy pre záhradníkov rozvíja u detí aj jemná motorika a pohybové zručnosti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*33*51 cm
Celková výška51 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,58 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.