Detský vozík na ťahanie Toy Story Smoby s vedro setom do piesku (vedro výška 17 cm) od 18 mesiacov zelený

Popis produktu

Detský vozík na ťahanie Toy Story od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je výborný darček pre chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Originálny zelený vozík je vyhotovený v motíve animovaných hrdinov z Toy Story, ktorých dobrodružstvá obľubujú deti po celom svete. Súčasťou setu je aj zelené vedierko, na ktorom sa nachádzajú najpopulárnejšie postavičky - kovboj Woody Buzz Lightyear. Vozík na kolieskach má praktickú rúčku v žltej farbe, vďaka ktorej si ho môže vaše dieťa vziať kamkoľvek, je prispôsobené malým detským rúčkam.

Do vozíka sa bez problémov zmestí veľa piesku, ale aj hračky, ktoré detičky prevezú na pieskovisko alebo na detské ihrisko. Vedierko obsahuje sitko na presýpanie piesku, lopatku, hrabličky a modrú formičku v tvare postavičky Lightyear. Všetky doplnky perfektne ladia s vozíkom, tvoria krásny komplet, s ktorým sa deti vydržia hrať dlhé roky. Pri hre s vozíkom a vedro setom sa u detí rozvíja fantáziapredstavivosť, jemná motorika a pri hre so súrodencami a kamarátmi zlepšujú komunikačné schopnosti. Výška vedierka je 17 cm.

Renomovaná francúzska značka Smoby produkuje kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery44*27*24 cm
Celková dĺžka44 cm
Výška vedierka17 cm
Hmotnosť0,9 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.