Vozík na ťahanie ekologický podmorský svet Garnished beach Cart Green Smoby s vedro setom od 18 mes

Popis produktu

Vozík na ťahanie s vedro setom od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelú hračku pre chlapcov a dievčatká od 18 mesiacov. Kvalitná súprava hračiek očarí deti nádhernými obrázkami podmorského sveta so zvieratkami. Deti sa môžu tešiť na vozík so sklápateľnou rúčkou, vedierko s lopatkou, hrabličkami, sitkom na presýpanie piesku a formičkou v tvare plachetnice. Sada hračiek do piesku je vyrobená ekologickým spôsobom, pri výrobe sa použilo až 42% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia.

Deti si vo vozíku môžu voziť vodu, piesok a takisto aj vedro set, s ktorým si na pláži či pieskovisku postavia pieskové hrady alebo pomáhajú svojim rodičom pri práci v záhradke. Celkové rozmery vozíka sú 44*27*24 cm, príjemne zaoblená rukoväť je prispôsobená malým detským rúčkam. Hračky z kolekcie Smoby Green sa vyznačujú rovnako kvalitou a odolnosťou ako klasické plastové hračky, znižujú mieru odpadov a zároveň vedú deti k ochrane životného prostredia.

Francúzsky výrobca Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré rozvíjajú a formujú ich osobnosť. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery44*27*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia44*27*24 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.