Volejbalová lopta Holiday Volley Ball Unice gumená 22 cm biela/červená/žltá

Popis produktu

Volejbalové lopty k pláži a k letu jednoducho patria. Netreba hneď utekať k moru, plážový volejbal sa dá zahrať aj na záhrade či inde. Pre milovníkov športových loptových hier, a to najmä plážového volejbalu, je určená séria kvalitných gumených lôpt od výrobcu Unice. Jednou z nich je aj krásna lopta na volejbal Holiday Volley Ball. Vyrába sa v troch rôznych farbách - v žltej, v červenej a v bielej.  Cena za 1 kus. Vyberte si farebné prevedenie a napíšte ho do objednávky.

Lopta je vyrobená z kvalitného materiálu s lesklým povrchom, dá sa dofúkať obyčajnou pumpou na lopty. Lopta z gumy je, okrem plážového volejbalu, vhodná na takmer všetky loptové hry a pre všetky vekové kategórie. Gumená lopta s takýmto priemerom je určená hlavne na hru v exteriéri. Loptové hry zabavia malých i veľkých.

Loptové hry pomôžu deťom uspokojiť ich prirodzenú túžbu po pohybe zábavnou formou. Uplatňujú si tak svoju energiu vhodným spôsobom - aktívny pohyb na čerstvom vzduchu prospieva zdraviu a zároveň prináša radosť z hry. Španielska spoločnosť Unice sa špecializuje na výrobu rôznych detských hračiek, no najznámejšia je pre svoje vysoko kvalitné lopty s mimoriadnym leskom. Vyrába nielen výrobky v kategórii volejbalové lopty - vyprodukuje až 150.000 rôznych lôpt denne.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Rozmery220 mm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.